Počet položek: 0 0 Kč
Bižuterie Lenka
Nastavte si v admin / nastavení / předvolby / SEO

Péče o bižuterii

JAK PEČOVAT O BIŽUTERII

Bižuterie je vyrobena z komponentů,které nejsou tak trvanlivé jako drahé kovy a obsahuje i křehké části a krystaly. Aby Vaše bižuterie zůstala co nejdéle jako nová,je třeba dodržet nekolik zásad.

ZÁKLADNÍ PRAVIDLO:bižuterii navlékáme jako poslední a svlékáme jako první!!

1. Chraňte bižuterii před kontaktem s tvrdými a ostrými předměty.

2. Životnost své bižuterie prodloužíte.když ji budete uchovávat v krabičce nebo sáčku,pokud možno každou soupravu nebo šperk zvlášť.

3. U některých osob s velmi agresivním potem,u osob potících se v nemoci nebo osob,které používají některé druhy léků,může dojít k narušení a změně vzhledu povrchové úpravy kovových dílů bižuterie.

4. Sundávejte si bižuterii při činnostech,kdy tato přichází do styku s vodou,aby nedošlo k poškození jednotlivých dílů. (např.koupání,sprchování,mytí nádobí atd..).

5. Sundávejte bižuterii při sportovních činnostech nebo fyzické námaze a před spaním. Zabráníte tím mechanickému nebo povrchovému poškození bižuterie.

6. Vyvarujte se hlavně kontaktu s chemickými prostředky. Působení parfémů,krémů,mořské vody,chlóru a jiných chemických látek může způsobit nenapravitelné poškození povrchové úpravy bižuterie.

7. Nepoužívejte bižuterii v prostředí s výskytem síry a jódu (např. v lázních,u minerálních pramenů atd.).

8. Doporučujeme vaši bižuterii pravidelně čistit,a to prostředky k tomu určenými. Používejte jemnou čistící tkaninu,tekuté roztoky nebo krémy přímo určené na ošetření bižuterie.

9.Není vhodné s bižuterií spát,protože se komponenty můžou zdeformovat. Nejlépe je uložit bižuterii do šperkovnice,kde bude chráněna proti všem nepříznivým vlivům.

10. Bižuterie a šperky s kombinací bižuterních prvků jsou určeny k příležitostnému nošení.

I přes dodržování výše uvedených doporučení budou na bižuterii časem patrné známky opotřebení,nejedná se však o závadu,ale o běžné opotřebení,na které se nevztahuje záruka.

Při dodržení těchto několika kroků vám bude bižuterie dlouho sloužit v původním vzhledu a dělat radost.

Potřebujete poradit ? Péče o bižuterii

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace