Počet položek: 0 0 Kč
Bižuterie Lenka
Nastavte si v admin / nastavení / předvolby / SEO

Podmínky reklamace

REKLAMAČNÍ ŘÁD

Pokud shledá zákazník na dodaném zboží vadu materiálu nebo vadu výrobní,nebo bylo zboží dodáno chybně,nebo pokud byla dodávka neúplná,má zákazník právo podat na takovou vadu v zákonné lhůtě 24 měsíců od obdržení zboží reklamaci.Případné reklamace vyřídíme v souladu s platnými právními předpisy (Občanský zákonník-fyzické osoby,Obchodní zákonník-právnické osoby). Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců,pokud není přímo u výrobku uvedeno jinak.

Záruku nelze uplatnit pokud:

-byl výrobek poškozen při přepravě (zjevné poškození zboží nebo jeho obalu je třeba ihned řešit s dopravcem.Zákazník není povinen takovéto zboží od dopravce převzít a musí o zjištěném poškození neprodleně informovat prodejce).

-byl výrobek používán v rozporu s doporučeními na péči o bižuterii.

-se jedná o opotřebení vzniklé běžným používáním.

-se jedná o vady vzniklé špatným skladováním| (např.poškrábáno od jiných šperků).

-se jedná o mechanické poškození.

Upozornění:barevnost produktů se může částečně odlišovat v závislosti na použitém typu a odlišné interpretaci barev u různých monitorů.Drobná barevná odlišnost zboží není relevantním důvodem pro podání reklamace.

POSTUP PŘI REKLAMACI.

O reklamaci nás informujte prostřednictvím e-mailu,pomocí kterého se s Vámi dohodneme o způsobu vyřízení reklamace.Zboží zašlete jako doporučenou zásilku na naši adresu,uveďte důvod reklamace a přiložte kopii faktury.Při zasílání je kupující povinen zboží zabalit do vhodného obalu tak, aby nedošlo k jeho poškození či zničení. Reklamované zboží odeslané na dobírku nebude přijato a bude odesláno Kupujícímu na jeho náklady.

Vaše reklamace bude vyřízena v co nejkratším termínu,nejpozději však do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodnou jinak.Náklady na poštovné při oprávněné reklamaci budou Kupujícímu po vyřízení reklamace neprodleně uhrazeny dohodnutým způsobem.

Potřebujete poradit ? Podmínky reklamace

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace